Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Selena Gomez


Datum narození: 1992-07-22
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA

Životopis:

Selena Maria Gomez se narodila Mandy Cornettové a Ricardu Gomezovi 22. července 1992 v New York City. V mladém věku se přestěhovali do malého města Grand Prairie. Malou roli dostala v roce 2001 v seriálu BARNEY & FRIENDS, kde objevila svůj talent. Roku 2003 dostala malinkou roličku ve filmu SPY KIDS 3-D větší roli dostala až v roce 2005 v televizním filmu WALKER, TEXAS RANGER: FALEŠNÉ OBVINĚNÍ.

Roku 2006 nahrála píseň pro film BRAIN ZAPPED kde i hrála i jako host v seriálu Disney SUITE LIFE OF ZACK AND CODY. Téhož roku se objevila i v dalším Disney seriálu HANNAH MONTANA jako zaporačka k hlavní postavě. Její talent ji přivedl ke dvou seriálům Disney oba byly spin-offi známých serií. První byl roku 2007 v čarodějnickém WIZARDS OF WAVERLY PLACE kde hraje jednu z hlavních rolí a v roce 2008 využila svůj hlas v animovaném filmu HORTON. V tomto roce má premiéru i její televizní sníměk ANOTHER CINDERELLA STORY ( příběh o Popelce).

V roce 2011 přišel do kin její další snímek, MONTE CARLO. Ve stejném roce měla i cameo ve filmu MUPPETI. Natočila také filmy SPRING BREAKERS (2012), který bude představen na festivale v Benátkách, a GETAWAY (2013), nadabovala jednu z hlavních postav v animovaném snímku HOTEL TRANSYLVANIA (2012) a zahrála si malé cameo v hororu AFTERSHOCK (2012). V současné době natáčí film PARENTAL GUIDANCE SUGGESTED, který je napsán na motivy knihy While I'm Dead, Feed the Dog. Tento snímek by měl do kin přijít v roce 2013.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku